Оголошення ATTENTION

До  уваги студентів 2 курсу медичних факультетів №1 і №2!!!

Практичні заняття з анатомії людини для студентів проводитимуться  дистаційно в програмі Microsoft Teams.

Attention

For 2nd year students of English language of education

Practical classes of human anatomy for students will be online in the program Microsoft Teams.

Лекція Орган зору

У зв’язку з запровадженням карантину, на час карантину студенти повинні самостійно опрацювати навчальний матеріал

Медичний факультет та педіатричний факультет  теми  №57-68 список тем методичні вказівки лекція

Медичні психологи   теми № 47-58 список тем  методичні вказівки лекція

Перше заняття після карантину буде модуль з розділу «Сплянхнологія»

Стоматологи теми №59-65 список тем  методичні вказівки   лекціяЦНС    лекція серцево-судинна

Перше заняття після карантину буде модуль з розділу «ЦНС і органам чуття та черепним нервам»

В связи с введением карантина, на время карантина студенты должны самостоятельно разработать учебный материал

Медицинский факультет темы №57-68 список тем

Первое занятие после карантина будет модуль из раздела «Сплянхнология»

Стоматологи №59-65 список тем

Первое занятие после карантина будет модуль из раздела «ЦНС и органам чувств и черепных нервов»

ATTENTION

For students with English language education

of the 1st course,  groups 81-87, 88-94, 32-38, 21-26

The 1st lesson after the quarantine will be module №4 “Splanchnology”. All missed topics students have to study themselves.

of the 1st course,  groups 40

The 1st lesson after the quarantine will be module №5 “Central nervous system”. All missed topics students have to study themselves.

of the 2nd  course, groups 71-76

The 1st lesson after the quarantine will be module №7 “Cardio-vascular system”.

All missed topics students have to study themselves.

До відома студентів І-ІІ курсу. For the students of the I-II course.

До підсумкового заняття будуть допущені студенти, які отримали на комп’ютерному тестуванні більше 70% і мають середній бал від 3,0 та відсутні “нб”
Комп’ютерне тестування буде проведено на останньому практичному занятті перед підсумковим заняттям

Тестові завдання сформовані з баз КРОК І і IFOM
Для відповіді на 20 тестових завдань студенту буде надано 20 хвилин.
Критерії переводу результатів тестування в традиційну оцінку.
• 70-79% – «3»
• 80-89% – «4»
• 90-100% – «5».

For the students of the I-II course.
Students who have received more than 70% MCQ, middle mark must be more than 3.0 and no “nb” will be admitted to the Summary lesson
MCQ will take place in the last practical session before the Summary lesson
MCQ are formed from the STEP I and IFOM bases
The student will be given 20 minutes to complete the 20 MCQ tests.
Criteria for translating MCQ results into traditional assessment.
• 70-79% – «3»
• 80-89% – «4»