Вас вітає Кафедра анатомії людини

ВНМУ імені М.І. Пирогова

ОГОЛОШЕННЯ

Перескладання модулів буде проводитись на парах згідно розкладу

ОГОЛОШЕННЯ

З 1 вересня 2017 для студентів 2 курсу буде проводитись тестування по темі «Середостіння. Принцип поділу. Органи середостіння. Велике та мале коло кровообігу. Зовнішня та внутрішня будова серця. Клапанний апарат.»

ОГОЛОШЕННЯ

З 1 вересня 2017 на першому занятті у студентів 1 курсу буде проводитись тестування та опитування по темі «Анатомічна номенклатура. Осі і площини тіла. Структура скелету. Загальний огляд кісток. Класифікація кісток. Загальні ознаки хребців. Анатомічні особливості шийних, грудних та поперекових хребців.»

ДО ВІДОМА СТУДЕНТІВ I ТА II КУРСІВ МЕДИЧНИХ ФАКУЛЬТЕТІВ №1, №2, СТОМАТОЛОГІЧНОГО ТА ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!

Отримати сухі та вологі анатомічні препарати для підготовки до практичних та підсумкових занять в секційних залах можна щоденно з 17.00 до 19.00 в суботу з 09.00 до 12.00

ДО ВІДОМА СТУДЕНТІВ I ТА II КУРСІВ МЕДИЧНИХ ФАКУЛЬТЕТІВ №1, №2, СТОМАТОЛОГІЧНОГО ТА ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!

Тематичні консультації з анатомії людини для студентів проводитимуться на кафедрі анатомії людини щовівторка та щочетверга з 17.00 до 18.00 та щосуботи з 10.00 до 12.00.

ДО ВІДОМА СТУДЕНТІВ I ТА II КУРСІВ МЕДИЧНИХ ФАКУЛЬТЕТІВ №1, №2 ТА СТОМАТОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!

Відпрацювати пропущені заняття та перездати поточні “2” з анатомії людини студенти можуть щовівторка та щочетверга з 17.00 до 18.00 год.

ДО ВІДОМА СТУДЕНТІВ I КУРСУ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!

Відпрацювати пропущені практичні заняття та перескласти поточні незадовільні оцінки студенти 1 курсу фармацевтичного факультету можуть своєму викладачу у вільний для нього робочий час.