Вас вітає Кафедра анатомії людини

ВНМУ імені М.І. Пирогова

В першому (вузівському) етапі олімпіади з анатомії людини, який відбувся 14 грудня 2016 року прийняли участь 52 студенти Вінницького національного медичного університету імені М.І.Пирогова. Студенти змагались у трьох конкурсах: знання фото препаратів, письмова робота, практичні навички. Найкраще справились із завданням та показали гарні знання з предмету "Нормальна анатомія" наступні студенти:
Студенти-призери олімпіади
Зайняте місце
ПІП
Гупа
Курс
Диплом 1 ступеня
Сідун Олег Васильович
19-б
2 курс
Диплом 2 ступеня
Косташ Альона Олександрівна
20-а
2 курс
Диплом 3 ступеня
Шоєтова Вікторія Анатоліївна
22-б
2 курс



шестеро студентів за максимально короткий час найбільш систематизовано, логічно та лаконічно відповили на запитання і перемогли у конкурсі "Письмова робота"
Переможці конкурсу "Письмова робота"
№ п/п
ПІП
Гупа
Курс
1
Сідун Олег Васильович
19-б
2 курс
2
Косташ Альона Олександрівна
20-а
2 курс
3
Шоєтова Вікторія Анатоліївна
22-б
2 курс
4
Кашуба Ірина Ігорівна
25-а
2 курс
5
Потапова Юлія Валентинівна
17-б
2 курс
6
Никорович Андрій Михайлови
12-б
2 курс



двадцять сім студентів показали кращі результати в конкурсі на знання фотографій анатомічних препаратів
Переможці конкурсу "Фото препаратів"
№ п/п
ПІП
Гупа
Курс
1
Сідун Олег Васильович
19-б
2 курс
2
Косташ Альона Олександрівна
20-а
2 курс
3
Шоєтова Вікторія Анатоліївна
22-б
2 курс
4
Кашуба Ірина Ігорівна
25-а
2 курс
5
Потапова Юлія Валентинівна
17-б
2 курс
6
Никорович Андрій Михайлови
12-б
2 курс
7
Череп Денис Володимирович
2-а
2 курс
8
Шарапов Вадим Олександрович
15-а
2 курс
9
Дяченко Іван Павлович
14-а
2 курс
10
Гайдуков Нікіта Валерійович
14-а
2 курс
11
Смага Тетяна Сергіївна
28-а
2 курс
12
Сметюх Василь Сергійовичч
9-а
2 курс
13
Корх Ірина Борисівна
25-б
2 курс
14
Подольський Іван Григорович
14-б
2 курс
15
Іванишин Владислав Володимирович
14-а
2 курс
16
Петренко Анна Ігорівна
14-а
2 курс
17
Глущенко Альона Іванівна
5-б
2 курс
18
Черепанова Надія Євгеніївна
26-б
2 курс
19
Дзюба Анастасія Геннадіївна
5-б
2 курс
20
Черноконь Марія Володимирівна
25-б
2 курс
21
Онищенко Уляна Миколаївна
11-а
2 курс
22
Матвійчук Олена Ігорівн
11-а
2 курс
23
Кузнецова Валентина Юріївна
22-а
2 курс
24
Волковський Василь Сергійович
21-а
2 курс
25
Коробоненко Анастасія Олександрівна
25-а
2 курс
26
Шпунярська Наталія Іванівна
25-б
2 курс
27
Івасенко Тетяна Сергіївна
7-б
2 курс



Студентам призерам та переможцям конкурсів під час ранжування з предмету "Нормальна анатомія" будуть додані заохочувальні бали. Студенам учасникам олімпіади їх результати врахують як складову частину оцінки за іспит.
Студенти-учасники олімпіади
№ п/п
ПІП
Гупа
Курс
1
Сідун Олег Васильович
19-б
2 курс
2
Косташ Альона Олександрівна
20-а
2 курс
3
Шоєтова Вікторія Анатоліївна
22-б
2 курс
4
Кашуба Ірина Ігорівна
25-а
2 курс
5
Потапова Юлія Валентинівна
17-б
2 курс
6
Никорович Андрій Михайлови
12-б
2 курс
7
Череп Денис Володимирович
2-а
2 курс
8
Шарапов Вадим Олександрович
15-а
2 курс
9
Дяченко Іван Павлович
14-а
2 курс
10
Гайдуков Нікіта Валерійович
14-а
2 курс
11
Смага Тетяна Сергіївна
28-а
2 курс
12
Сметюх Василь Сергійовичч
9-а
2 курс
13
Корх Ірина Борисівна
25-б
2 курс
14
Подольський Іван Григорович
14-б
2 курс
15
Іванишин Владислав Володимирович
14-а
2 курс
16
Петренко Анна Ігорівна
14-а
2 курс
17
Глущенко Альона Іванівна
5-б
2 курс
18
Черепанова Надія Євгеніївна
26-б
2 курс
19
Дзюба Анастасія Геннадіївна
5-б
2 курс
20
Черноконь Марія Володимирівна
25-б
2 курс
21
Онищенко Уляна Миколаївна
11-а
2 курс
22
Матвійчук Олена Ігорівн
11-а
2 курс
23
Кузнецова Валентина Юріївна
22-а
2 курс
24
Волковський Василь Сергійович
21-а
2 курс
25
Коробоненко Анастасія Олександрівна
25-а
2 курс
26
Шпунярська Наталія Іванівна
25-б
2 курс
27
Івасенко Тетяна Сергіївна
7-б
2 курс
28
Дудник Вікторія Геннадіївна
5-б
2 курс
29
Зубрицька Анастасія Іванівна
19-а
2 курс
30
Канцура Максим Андрійович
8-а
2 курс
31
Ковальчук Ольга Олександрівна
5-а
2 курс
32
Стаднічук Вікторія Валеріївна
1-б
2 курс
33
Шамрай Марія Олександрівна
5-б
2 курс
34
Шаріф Амір Салех Ахмед Алі
1-б
2 курс
35
Шевченко Анастасія Олександрівна
22-б
2 курс
36
Якліч Сергій Мирославович
4-а
2 курс
37
Габорець Ярослава Вячеславівна
11-а
2 курс
38
Картавих Дмитро Олегович
8-а
2 курс
39
Макогонюк Аліна Петрівна
5-а
2 курс
40
Мруць Ярина Мар`янівна
5-а
2 курс
41
Пустовіт Олександр Вікторович
21-б
2 курс
42
Рижко Богдан Іванович
25-а
2 курс
43
Гончар Анжела Андріївна
5-б
2 курс
44
Ткаченко Вікторія Володимирівна
11-а
2 курс
45
Толочко Наталія Василівна
5-а
2 курс
46
Горбунова Марія Андріївна
21-а
2 курс
47
Гуцол Вячеслав Вікторович
26-б
2 курс
48
Шахрайчук Леся Олександрівна
25-б
2 курс
49
Благун Марина Русланівн
25-а
2 курс
50
Дмитрієв Владислав Павлович
14-а
2 курс
51
Кукенко Русана Романівна
8-а
2 курс
52
Салій Дар`я Юріївна
7-б
2 курс